2019 წლის 18 აპრილს 12:00 საათზე უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში შედგა აჭარის დასაქმების სააგენტოს „სტუდენტთა დასაქმების ხელშეწყობის“ პროგრამის პრეზენტაცია.
დასაქმების სააგენტოს წარმომადგენელმა სტუდენტებს გაანცო სხვადასხვა მიმართულების მიზნობრივი პროგრამები, პორტალზე რეგისტრაციის ვადები და პროგრამებზე მიღების კონკურსის პირობები.
სტუდენტების საყურადღებოდ!
18 აპრილს 12 საათზე უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში შედგება შეხვედრა აჭარის დასაქმების სააგენტოსთან, რომელიც აწყობს სტუდენტთა დასაქმების ხელშეწყობის პროგრამის პრეზენტაციას.
შეხვედრა დამსაქმებელთან
2019 წლის 29 მარტს ბათუმის ხელოვნების უნივერსიტეტის პროექტების მართვისა და სტუდენტთა კარიერული მხარდაჭერის განყოფილების ინიციატივით მოეწყო სამოსის დიზაინის სპეციალობის სტუდენტების შეხვედრა დამსაქმებელთან და უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულთან ნინო კოპლატაძესთან. შეხვედრა გაიმართა ნინო კოპლატაძის სახელოსნოში, სადაც სტუდენტებს დახვდათ სასიამოვნო და საქმიანი გარემო.
შეხვედრა კურსდამთავრებულებთან და პოტენციურ დამსაქმებლებთან
2019 წლის 18 თებერვალს ბათუმის ხელოვნების უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში პროექტების მართვისა და სტუდენტთა კარიერული მხარაჭერის განყოფილების მოწვევით ჩატარდა შეხვედრა ცნობილ რეჟისორთან, თითების თეატრის დამფუძნებელთან ბატონ ბესო კუპრეიშვილთან.