განათლების, ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი

ზოგადი დისციპლინების დეპარტამენტი

                        

ზოგადი დისციპლინების დეპარტამენტი

1

თავდგირიძე ლელა

პროფესორი

2

მასალკინი გიორგი

ასოც. პროფესორი

3

გოლეთიანი ქეთევან

I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

4

ცეცხლაძე ლეილა

I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

5

მიქელთაძე ნათია

 I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

6

ხარჩილავა ნინო

 I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

7

ხუჯაძე ნინო

I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

8

ზოიძე ინგა

I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

9

სანიკიძე ჰამლეტ

I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

10

ხალვაში ვეფხვია

I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

11

ტაკიძე რეზო

I კატეგორიის სპეციალისტი (ხარ.)

12

ჩეჩელაშვილი სონია

 I კატეგორიის სპეციალისტი

13

სულაბერიძე მანანა

I კატეგორიის სპეციალისტი

14

მექვაბიშვილი ნინო

I კატეგორიის სპეციალისტი

15

იმედაიშვილი რუსუდან

I კატეგორიის სპეციალისტი

16

ჩიკაშუა სალომე

I კატეგორიის სპეციალისტი

17

აბესაძე ეკატერინე

I კატეგორიის სპეციალისტი

18

გობრონიძე ეთერი

I კატეგორიის სპეციალისტი

19

ჭყონია ნატო

I კატეგორიის სპეციალისტი

20

ლაზიშვილი სოფიო

I კატეგორიის სპეციალისტი

21

მამუჭაძე ნესტან

I კატეგორიის სპეციალისტი

22

ნინო დოლიძე

I კატეგორიის სპეციალისტი

23

მამეიშვილი თამარ

I კატეგორიის სპეციალისტი

24

სარჯველაძე თეა

I კატეგორიის სპეციალისტი

25

ზარგინავა ლაშა

I კატეგორიის სპეციალისტი

26

კაპანაძე ნათია

I კატეგორიის სპეციალისტი

27

კონცელიძე ოსიკო

I კატეგორიის სპეციალისტი

28

ჯოხაძე ხათუნა

I კატეგორიის სპეციალისტი

29

თამარ კაიკაციშვილი

I კატეგორიის სპეციალისტი

30

ნონა ნიქაბაძე

II კატეგორიის სპეციალისტი

31

შანიძე ლელა

II კატეგორიის სპეციალისტი

32

ზოიძე ირმა

II კატეგორიის სპეციალისტი

33

გუდავა თამარ

II კატეგორიის სპეციალისტი

34

ვადაჭკორია გიორგი

II კატეგორიის სპეციალისტი

35

მესხია თამრიკო

პრაქტიკის ხელმძღვანელი

  

    

მაწავლებლის მომზადების საგანმანათლებლო პროგრამაზე მოწვეული პედაგოგები

1

თავდგირიძე ლელა

პროფესორი

2

ჭელიძე ლალი

პროფესორი

3

მანაგაძე ხათუნა

პროფესორი

4

გოგოლაძე ქეთევან

ემერიტუსი

5

ლომთათიძე ლალი

I კატეგორიის სპეციალისტი

6

ფილიპოვა-კვაჭაძე ქეთევან

I კატეგორიის სპეციალისტი

7

ლომაძე ხათუნა

I კატეგორიის სპეციალისტი

8

ხასაია ია

I კატეგორიის სპეციალისტი

9

ქიქავა ედნარ

I კატეგორიის სპეციალისტი

10

სურმანიძე ლოლიტა

I კატეგორიის სპეციალისტი

11

ხინთიბიძე თეა

I კატეგორიის სპეციალისტი

12

ჯოხაძე ხათუნა

      I კატეგორიის სპეციალისტი

13

ძველაია თამარ

      I კატეგორიის სპეციალისტი

      პრაქტიკის კოორდინატორი

14

რურუა ნინო

      I კატეგორიის სპეციალისტი

       პრაქტიკის კოორდინატორი

 

სიახლეების კალენდარი

ორშსამოთხხუთპარშაბკვ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728